;?>

Feed Rss

Windows Small Business 2008 için Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 2 yükleme aracının açıklaması

12.31.2009, Makale, Small Business Server, by , 1.522 views.
Okuma Süresi: 1 dakika

Windows Small Business Server 2008 çalıştıran bir sunucuda Exchange Server 2007 Service Pack 2 (SP2) yüklemeye çalıştığınızda, yükleme işlemini başlatmak ve aşağıdaki hata iletisini alırsınız: Hata:
Önce ve Exchange Server 2007 Service Pack 2 (SP2) yükledikten sonra Windows Small Business Server 2008 ayarlarınızı iki güncelleştirmeniz gerekir. Exchange Server 2007 için SP2 yüklemeden önce
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=155135 en ayrıntılı bilgileri okuyun

Bu sorun, Exchange en iyi yöntem Çözümleyicisi, sunucu üzerinde yüklü Exchange Server 2007 SP2 engeller oluşur.
Bu sorunu gidermek için ,el ile Exchange Server 2007 SP2 yüklemek için hata iletisinde olan bağlantıyı izleyin. Yükleme işlemini kolaylaştırmak için ancak, Microsoft Exchange Server 2007 SP2 yükleme aracı için Windows Small Business Server 2008 oluşturduk.

Daha fazla bilgiyi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://support.microsoft.com/kb/974271/

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1365 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan Amazon Web Services, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir