;?>

Feed Rss

Türkiye Dijital Dönüşümün Neresinde Etkinliğine Davetlisiniz

04.02.2018, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .

14 Nisan 2018 Cumartesi günü Microsoft Türkiye İstanbul Ofisinde değerli konuşmacıların yer alacağı TÜRKİYE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN NERESİNDE? Etkinliğimiz ile sizlerleyiz.

Etkinliğe ait programı ve afişi aşağıda bulabilirsiniz.

Bende etkinliğin panel bölümünde sektörün önemli isimlerine moderatörlük yapacağım.


Gelin siz de bu etkinlikte yerinizi alın ve en deneyimli isimlerden dijital dönüşüm stratejilerini dinleyin…

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Program
08:30 – 09:00 Açılış
09:00 – 10:15 Panel

(Bu oturumda Mustafa Kara moderatörlüğünde sektörün bu alandaki önemli isimlerinden Zehra Öney, Dr. Serhat Tatlı ve Murat Erdör Türkiye’de Dijital Dönüşüm var mı, ne kadar başarıyla ilerliyor ve çıktıları nelerdir konularını tartışacaklar)
10:15 – 10:30 Ara
10:30 – 11:15 Dönüşüm ve Bulut Bilişim

(Microsoft MVP Barış Kanlıca bir şirketin dijital dönüşüm yol haritasını çıkartacak)
11:15 – 11:30 Ara
11:30 – 12:15 Müşteriler Dijital Ya Siz?

(Omerd İş Geliştirme Müdür Serkan Esen sosyal medya üzerinde müşteri elde tutmanın sırlarını sizlerle paylaşacak)
12:15 – 13:00 Öğle Arası ve Networking
13:00 – 13:45 Proje Maliyetlerini Azaltmanın Stratejisi

(Wissen Akademie’den Volkan Türkyılmaz dönüşüm projelerinde maliyeti azaltmanın stratejisini anlatacak)

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir