;?>

Feed Rss

Microsoft System Center 2012 R2 Update Rollup 7 geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Ürün bazlı güncellemelerin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

App Controller: Bu update rollup ile herhangi bir güncelleme gelmemiştir.

Data Protection Manager: DPM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3065246  System Center 2012 R2 Data Protection Manager
Update Rollup 7

Operations Manager: OpsMgr 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3064919
MS15-086: Security update Update Rollup 7 System Center 2012 R2

Orchestrator: Düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069115  System Center 2012 R2 Orchestrator
Update Rollup 7

Service Manager: SCSM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3063263  System Center 2012 R2 Service Manager
Update Rollup 7

Service Provider Foundation: SPF düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069355  System Center 2012 R2 Service Provider Foundation
Update Rollup 7

Service Reporting: Bu update rollup ile herhangi bir güncelleme gelmemiştir.

Virtual Machine Manager: VMM 2012 R2 düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3066340  System Center 2012 R2 Virtual Machine Manager
Update Rollup 7

Windows Azure Pack: WAP düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069121  Windows Azure Pack
Update Rollup 7

Windows Azure Pack Websites: Düzeltmeleri ve kurulum talimatları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki Knowledge Base makalesine bakın:

3069358
Update Rollup 7 for Windows Azure Pack Sites R2 version 2

Önemli not: Unutmayın Microsoft System Center 2012 R2 alt bileşenlerinin tümünün aynı Güncelleştirme Toplaması sürümüne yükseltilmesi önerilir. İstediğiniz sırayla farklı System Center alt bileşenleri yükseltebilirsiniz. Farklı Güncelleştirme Toplaması sürümleri altında alt bileşenleri kullanmak uyumluluk sorunları yol açar ve Microsoft tarafından desteklenen bir senaryo değildir.

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir