;?>

Feed Rss

Windows Small Business Server 2008 Üzerinde Birden çok e-posta etki alanı barındırma

08.03.2010, Makale, Small Business Server, by , .

Bu makalede anlatılmaktadır bir senaryo, açıklanan Microsoft danışma belgesi Hizmetleri.
Microsoft Danışmanlık Hizmetleri Arıza onarım ürün bakım gereksinimleriniz dışında önleyici destek sağlayan bir saat ücreti, consultative destek seçenektir. Bu ürün geçiş, kodu gözden geçirmek veya yeni bir program geliştirme gibi konuları ile ilgili Yardım için aynı teknisyen çalışmaya içeren uzak, telefon tabanlı destek bir seçenektir. Bu hizmet, genellikle kısa uygulamalara yöneliyorlar için kullanılır ve geliştiricilerin ve geleneksel yerinde danışmanlık ve sürekli hesap Yönetim Hizmetleri, diğer Microsoft tarafından sağlanan destek seçenekleri gerek BT profesyonelleri için tasarlanmış. Bu makalede ayrıca bazı kendi kendine yardım kaynakları bu senaryo. sağlar
Microsoft Danışmanlık Hizmetleri hakkında ek bilgi için tutma konusunda da dahil olmak üzere bu Microsoft web sayfasına bakın:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?pr=AdvisoryService

Ayrıca bu yazıya ait daha fazla bilgiyi de aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://support.microsoft.com/kb/2254551/tr

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir