;?>

Feed Rss

GPU ve HPC VM Fiyatlarında Promosyon

05.28.2019, Bulut Bilisim, Makale, by , .

NCv1, NVv1 ve Hv1 serisi VM aileleri için yeni indirimli promosyon fiyatlandırmasını geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Yeni promosyon sanal makineleri bu yeni fiyatlandırmadan kullanabilirsiniz; yalnızca adında “promosyon” olanları arayıp, seçmeniz gerekmektedir. Bu promosyon VM’leri, promosyon dışı VM’lerle aynı donanıma sahip olmasına rağmen daha düşük bir fiyatla kullanmanıza olanak sağlanmıştır.

Promosyon olmayan VM’lerde mevcut dağıtımlarınızdan hiçbiri etkilenmeyecektir, ancak indirim yalnızca size uygun şekilde dağıtabileceğiniz promosyon VM’lerde kullanılabilir.

Bu yeni promosyon fiyatları, GPU‘nuz ve yüksek performanslı hesaplama iş yükleriniz için optimize edilmiş NCv1 serisi için % 56 indirim ve bu VM serisinde Hv1 ve NVv1 serisi içinde % 40 indirim içerir. Bu yeni fiyatlar, bölgeye bağlı olarak 14 Mayıs 2019 ile 1 Kasım 2019 tarihleri arasında müşterilere sunulacaktır.

Bir sonraki Azure makalesinde görüşmek üzere.

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Sonrasında COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmıştır. Şu anda SimpliX Teknoloji Hizmetlerinde Bulut ve Güvenlik Çözümleri Direktörü olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft altyapı, yönetim ve iletişim ürünleri, Azure, M365 ve AWS bulut teknolojileri Veeam, Nakivo gibi yedekleme çözümleri ile sanallaştırma teknolojilerinde mimari düzeyde bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca yeni nesil güvenlik çözümleri üzerine eğitim ve danışmanlık vermekte olup 15 yıldan daha fazla süredir birçok kişi ve firmaya binlerce saat teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Üniversitelerde seminerler vermekte olup birçok teknoloji üreticisinin lansmanında uzman konuşmacı olarak yer almıştır. 2010 yılında çeşitli topluluklarda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafından MVP ünvanına layık görülmüş olup günümüzde de bu ünvanı koruma başarısını göstermektedir. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, Azure Administrator, Azure Security Engineer, Azure Solution Architect, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir