;?>

Feed Rss

Small Business Server 2011 Essentials İndirilmeye Hazır!!!

04.06.2011, Duyurular, Small Business Server, by , .

SBS 2011 Essentials artık indirilmeye hazır.Yeni nesil SBS 2011 ‘in bu kilometre taşı sürümünü sizlerde test edebilirsiniz.Geçen haftalarda yapmış olduğum SBS 2011 Essentials yenilikleri,sistem gereksinimleri ve kurulumu webcastinde ürüne ait tüm teknik detayları sizlere aktarmıştım.Ancak kaçıranlar ve tekrar izlemek için video aşağıda yer almaktadır.

Windows Small Business Server 2011 Essentials Yenilikleri Sistem Gereksinimleri ve Kurulumu Webcasti Videosu from Mustafa KARA on Vimeo.

sbs2011essentials

Ayrıca ürüne ait diğer bloglarda çıkan tüm haberleri aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

SBS Essentials Blog Announcement:

http://blogs.technet.com/b/sbs/archive/2011/04/05/sbs-2011-essentials-evaluation-now-available-start-downloading-today.aspx

SBS Essentials Evaluation Download:

http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/gg604826.aspx

Home Server 2011 sürümünü test etmek isteyenler için linkler aşağıda yer almaktadır.

SBS Essentials and Home Server 2011 MSDN/TechNet Download:

https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/securedownloads/default.aspx

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir