;?>

Feed Rss

Microsoft’un Yeni Güvenlik Bakışı : Intelligent Security Etlinliğine Davetlisiniz

03.01.2020, Bulut Bilisim, Duyurular, by , .

12 Mart 2020 Perşembe günü Microsoft Türkiye ofisinde Siber Güvenlik alanında çok değerli bir isim Eyüp ÇELİK ile birlikte tüm gün sürecek uygulamalı bir etkinlik planladık.

Tamamen uygulamalı anlatımlar yapacağımız etkinliğin ajandası aşağıdaki gibi olacaktır.

09:00 – 09:30 Kayıt & Karşılama
09:30 – 10:15 Microsoft’un Yeni Güvenlik Bakışı ve Çözümleri
10:15 – 11:00 Nedir Bu Threat Protection’lar: Microsoft 365 ATP, Azure ATP, Office 365 ATP ve Windows Defender ATP
11:15 – 11:30 Kahve Arası
11:30 – 12:30 Hiçbir İstemci Bu kadar Güvenli Olmamıştı: Windows 10 Güvenlik Bileşenleri
12:30 – 13:30 Öğle Yemeği
13:30 – 14:45 Buluttaki SoC ve SIEM : Azure Security Center & Azure Sentinel
14:45 – 15:00 Kahve Arası
15:00 – 17:00 Uygulayarak Tehditlere Karşı Microsoft Security Sonuçlarını Görelim


Etkinliğin düzenleneceği MTC salonu gerçekten kısıtlı sayıda katılımcıyı misafir edebiliyor bu sebepten elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Kayıt linki: https://lnkd.in/eRf4mUF

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir