;?>

Feed Rss

Global Azure Bootcamp 2019 İzmir Etkinliğine Sizleri de Bekliyoruz

04.01.2019, Duyurular, by , .

Her yıl Nisan ayında tüm Dünya’da eş zamanlı gerçekleşen en büyük Azure etkinliği bu sene de 27 Nisan 2019 Cumartesi günü gerçekleştiriliyor. Şu an için toplamda tüm Dünya da 296 etkinliğin 198’i onaylanmış 98’i onay bekliyor durumda, Global Azure Bootcamp etkinlik haritasını ve lokasyonlarını bu linkten görebilirsiniz.

Bizlere gelen yoğun istek ve taleplerden dolayı ve her zaman bizler için ayrı bir yeri olan güzeller güzeli İzmir’de yapmaya karar verdik. Evet bu sene en büyük Azure etkinliğinin Türkiye bacağını İzmir’de gerçekleştiriyoruz.  için kendi alanının uzmanları Dublin, Londra, Dubai ve İstanbul’dan İzmir’e geliyorlar ve tüm gün sürecek bu etkinlikte sizlere Azure IT Pro & Developer oturumları hazırladılar.

Tüm detaylara ve etkinliğe ait içeriğe www.globalazurebootcamp.com micro sitemizden bulabilirsiniz. 

Bende bu etkinlikte Keynote bölümünde sizlerle olacağım ve tüm gün etkinlikte sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.

Bu senede tüm dünya da on binlerce katılımcının yer alacağı bu etkinliği kaçırmamanızı öneririz.

#GlobalAzure‘da görüşmek üzere​​​

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Ka®a

Mustafa Kara Mustafa Kara (1451 Posts)

Mustafa Kara, 1981 yılında Adana'da doğdu. Üniversite öncesi tüm öğrenimini Mersin'de tamamladı. Anadolu Üniversitesi mezunudur. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) , Maltepe Üniversitesinde ve Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisansını da Okan Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Eskişehir'de okuduğu yıllarda Anadolu Üniversitesi Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezi Bilgi işlem departmanında çalışma hayatına başladı. Üniversite sonrası İstanbul'da kendi iş dallarının öncü firmalarında görev aldı. Uzun yıllar boyunca BilgeAdam BTA ve Kurumsal ‘da Sistem ve Network Eğitmeni, Kıdemli Danışman ve Birim Müdürü görevlerinde bulundu. Şu an COMPAREX Türkiye'de Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Uzmanlık alanı olan Microsoft System Center Ürün Ailesi, Hyper-V, Exchange Server, Windows Server, EMS, OMS, Azure ve bilişim teknolojilerinin önde gelen diğer üreticileri olan AWS, Veritas (Symantec) Backup Exec, Veeam Backup & Replication, VMware Virtualization, Cisco Routing & Switching, HP Server & Storage, EC-Council CEH ve ITIL Processes Management konularında birçok kişi ve firmaya 15.000 saatin üzerinde teknik eğitim vermiştir. Kamu ve özel sektördeki kuruluşlara projeler gerçekleştirmiş ve bu projelerin bazıları Microsoft tarafında Case Study olarak duyurulmuştur. Türkiye'nin en büyük bilişim portallarında yazıları yayınlanmakta olup MSHOWTO Topluluk Lideri görevini üstlenmektedir. Ayrıca üniversitelerde seminerler vermektedir. Seminer vermiş olduğu bazı üniversiteler: Boğaziçi Üniv.-Yıldız Teknik Üniv.-Marmara Üniv.-Galatasaray Üniv. -Bilgi Üniv. Bahçeşehir Üniv.- Kadir Has Üniv. –Kültür Üniv. –Yeditepe Üniv.. -Kocaeli Üniv.- Akdeniz Üniversitesidir. 2010 yılında çeşitli community'lerde yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Microsoft tarafindan MVP ünvanına layık görülmüştür. Sahip olduğu sertifikalar: MVP, MCT, AWS SA, MCITP, MCTS, MCDBA, MCSE+S+M, MCSA+S+M, MCDST, MCP, CCDA, CCNA, HP AIS, HP APS ve CompTIA A+'dır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir